Jak to działa?

 

Witaj, na naszej oficjalnej stronie internetowej LoseFind. Zajmujemy sie przygotowaniem narzędzi, które pomogą Wam w odnajdowaniu zagubionych lub skradzionych rzeczy. Nasza aplikacja wraz ze stroną internetową, pomoże Ci znaleźć Twoje zagubione rzeczy. Jak to działa? Kupując z naszego sklepu intenetowego pakiet naklejek, dostajesz od naszej firmy meila zwierającego dane do zalogowania się do naszej strony internetowej oraz aplikacji. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi GPS w naszej naklejce i specjalnego kodu QR z łatwością będziesz mógł odnaleść swoje wartościowe rzeczy. Wystarczy tyko zeskanować kod QR do telefonu oraz dodać mu odowiednią nazwe (nazwe przedmiotu) Przez ten właśnie mini nadajnik GPS, nasza aplikacja po kliknięciu w podpisaną przez Ciebie rzecz, pokaże Ci adres wraz z mapką. Kiedy pobierzesz aplikacje na swój smartfon, musisz przejść do sklepu internetowego w celu zakupienia naklejek.

Naklejki możesz zakupić w zestawie 5,10, 25 lub 100 naklejek, również nasz klient może wybrać różne rozmiary naklejek, zaczynając od mini naklejek na chociażby na branzoletke, zegarek, kończąc na dużych naklejkach dla juz większych i bardziej wartościowych rzeczy takich jak na przyklad motocykl, samochód, telewizor. Nasza aplikacja dziala również ostrożnie ponieważ kiedy jeseś pewnien że doszło do kradzieży, w menu jest specjalna opcja „zgłoś kradzież’, po jej kliknięciu na ekranie swojego smartphona bądź komputera otrzymujesz informacje o tym co powinieneś w tym momencie zrobić, oraz to co najważniejsze otrzymujesz, opis tego gdzie znajduje się przedmiot, wystarczy jedynie pokazać to odpowiednim służbom 😊

Więc..
Kiedy zgubisz na przykład dokumenty, otwierasz tę aplikację, klikasz nazwę przedmiotu, który chcesz znaleźć i po chwili zobaczysz, gdzie się on znajduje.

A teraz chwila nawiązania 😉

Kontakt:
e-mail: losefindgps@gmail.com
tel: 530 198 544

Please follow and like us:

Jedno przemyślenie nt. „Jak to działa?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *